Polish (Poland)English (United Kingdom)

Miśkowy Sklep

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

CZY BEARS W POLSCE MAJĄ PRAWO BYTU
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 1
TEMAT: CZY BEARS W POLSCE MAJĄ PRAWO BYTU
CZY BEARS W POLSCE MAJĄ PRAWO BYTU 11 Lata, 9 Miesiące temu Ocena: 0
Czy w Polsce MISIE mają prawo bytu ???
Jeśli ktoś z Was był w innym kraju np. Hiszpanii to może spotkał się tam z tym co tam jest poprostu

normalne ,a mianowicie kluby własnie dla bears ,tworzą to ludzie tolerancyjni nie tylko z racji na odmienność sexualną lecz i ze względu na wiele wiele innych rzeczy
piszę to bo

obserwując nasze Polskie społeczności gejowskie to trend przeaża na czudych wręcz ,opalonych zimą i latem i w ogóle tak zadbanych ,że wręcz wydepilowanych wszędzie SZOK. Chciałbym

przeczytać Wasze zdanie spostrzeżenia.
Zauważcie ,że jest nas sporo lecz cos poprostu włącza hamulec i wstydzimy ,boimy
Ja osobiście jesdem DUMNY z ego ,że jestem MISIEM i z dumą

noszę tatoo "odcisk łapy misia i tak właśnie jestem takiej budowy ciał jak miś i dobrze mi z tym i nigdy nie mam zamiaru się wygalać i grzechotać kośćmi - powiedział mi znajomy

dokładnie z BARCELONY "szczupły- chudy miś to nie miś ,ajeśli to chory miś" cos w tym jest patrząc na NIEDŹWIEDZIE sami oceńcie MIŚ TO MUSI BYĆ MIŚ I KONIEC nic dodać nic

ująć
Pozdrawiam wszystkich MISIAKÓW
TORITO
TORITO
Nowy misio
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Administrator zablokował publiczny dostęp do forum.

Re: CZY BEARS W POLSCE MAJĄ PRAWO BYTU 11 Lata, 9 Miesiące temu Ocena: 6
Szacuneczek
Po pierwsze trzeba zaczac od tego, ze nazwijmy to kultura bears w Polsce nie istnieje ... wezmy na przyklad misowa flage ... prawde powiedziawszy nie spotkalem

sie z nia w u nas. Owsze na stronach prywatnych uzytkownikow czasem sie pojawi ale to tez raczej sporadycznie. Jadac dalej ... bedac na goscinnych wystepach u znajomych we Wrocku

postanowilismy odwiedzic tamtejsze lokale (oczywiscie nie misiowe, bo takich w naszym kraju nie ma )... przed wejsciem do H2O probowal nas wystraszyc jakis niby ochroniarz ...

chudzinka 1,50 w kapeluszu ... ale, ze wczesniej poparlismy swoj Polmos nie balismy sie go zbytnio ... po wejsciu sparalizowalismy swoja obecnoscia wieszaki na ubrania ... czyli

tamtejsza klientele .
A tak dla kontrastu mialem prawdziwa przyjemnosc byc na spotkaniu w Kolonii ... miodzio ... tysiace miskow i to nie takich jak niektore polski profile na

bearwww (znaczy sie chudy i bez zarostu na twarzy, nie wspominajac o innych miejscach), ktore doskonale bawia sie w swoim towarzystwie, nikt nie narzeka i nikt nie rozpiernicza imprez.

Wydaje mi sie, ze po prostu musimy dorosnac do tego wszystkiego, bo organizacja imprez miskowych konczy sie na ogol na 15 osobach, ktore w koncu przyjada (na poczatku sa miliony

chetnych, ale w miare zblizania sie daty spotkania jest ich coraz mniej).
Reasumujac ... daleko nam do EUropy, ale musimy zaczac dzialac, bo w przeciwnym przypadku bedziemy nadal na

szarym koncu

Pozdrawiam,
BartBear
PS. Admin zrob cos Q...wa z tym czatem!!!
bartbear
bartbear
Spammer
graphgraph

Re: CZY BEARS W POLSCE MAJĄ PRAWO BYTU 11 Lata, 9 Miesiące temu Ocena: 0
Dałem ten temat by właśnie zobaczyć czy w Polsce jest w ogóle coś takiego jak to nazwałeś KULTURA BEARS no i chyba jest skoro się odezwałeś , ja z dokumentów nie jestem POLAKIEM

natomiast z z krwi to półpolakiem , w kraju z ktrego pochodze właśnie jest bardzo rozwinięta KULTURA BEARS ,to jest styl ,sposób ubierania no i oczywiście wyglądu ,bo jak wspomniałeś

chudziny łyse mizerne ba ogłaszają się jako MISIE to smiech mnie porywa ,ale oczywiście nie krytykując ,z kąd znam J. polski ? Moja Mama jest Polką (to tak na marginesie.
Ztymi

misiami w Polsce to z tego co zauważyłem to sami geje nie są tolerancyjni względem siebie i bardzo rozgraniczają na tych pięknych tj. (zimą i lat6em opalonych ,napakowanych, ubranych w

zbyt obcisłe spodnie w kurteczkach wykończonych futerkiem ) hahahahaha ,no i na nas BEARS czyli nieprzyjemnie zbyt owłosieni ,z brzuszkiem ,ale i tu jest pewna niescisłość bo ludzie

również nie wiedzą kto to jest CHUBBY i nie wiedzą kto to jest MIŚ kiedyś czytałem na jednym z forum jak wymądrzał się ktoś wyjątkowo niepoinformowany łącząc te dwa typy ,a właśnie z

całą doniosłością chcę TU POWIEDZIEĆ ,ŻE BEARS TO STYL !!!
Miałem nadzieję ,że więcej z nas podejmie ten temat ,ale ...... a szkoda bo nik nie mówi o śmignięciu do łózka poprostu

fajnie mieć znajomych tak poprostu . POZDRAWIAM
TORITO
TORITO
Nowy misio
graphgraph

Idź na góręStrona: 1
Moderatorzy: zolnierz
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep