Polish (Poland)English (United Kingdom)

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

Opowiadanie chcieliście to macie.Ocencie sami.
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 12345
TEMAT: Opowiadanie chcieliście to macie.Ocencie sami.
Opowiadanie chcieliście to macie.Ocencie sami. 11 Lata, 7 Miesiące temu Ocena: 0
Letni dzień.
Był to dzień jakich wiele w małych miejscowościach .Ciepły a wręcz upalny a do tego nudny dzień .Pomyślałem więc czemu nie popalać się w samotności .Jak

pomyślałem tak też zrobiłem .Poszedłem więc do lasu bo wiedziałem że na samym jego środku znajduje się polana.
Słońce prażyło okropnie więc od razu zdjąłem podkoszulkę i maszerowałem

w samych spodenkach .Po kilku minutach znalazłem owe odpowiednie miejsce .Była to ogromna zielona polana umiejscowiona w samym centrum lasu .Usadowiłem się wygodnie na zielonej trawie i

zaczołem rozmyślać jak by to było gdyby…
Nawet nie zdążyłem pomyśleć a tu nagle zaczoł padać na mnie jakiś tajemniczy cień .Stanołem szybko na równe nogi.W tej samej chwili

ujrzałem potężnego męszczyznę w obcisłych granatowych ogrodniczkach i szarej czapce bejsbolówce .Lekko się wystraszyłem ale i dogłębnie spojrzałem na niego. Piękne turkusowe oczy, czarne

jak węgiel włosy i ten jego owłosiony tors .Na oko koło 30 lat i ten jego ponętny brzuszek. ,,Hmmm „ pomyślałem .Jego uśmiech zniewolił mnie do reszty .Nie wiedziałem co

powiedzieć. ,,Co tu robisz w samy środku lasu i to na wpół goły?” zapytał .A ja na to że poopalać się przyszedłem .Patrzył na mnie tak ponętnie swoimi turkusowymi oczami aż mi się

ciepło zrobiło w spodenkach. Jego owłosiony tors błyszczał w popołudniowym słońcu .Popatrzył się do okoła jak by czegoś poszukiwał i w tej samej chwili zaczoł przesuwać dłonią po moich

ramionach i klatce piersiowej .Nie zirytowałem się ,wręcz przeciwnie nakręciło mnie to i to bardzo. Zsunąłem jego szelki z jego umięśnionych ramion. I w tem ukazał się wspaniale

owłosiony tors i niewielki okrągły brzuszek. Jego ręka powoli zaczeła schodzić coraz niżej i niżej .Poczułem jak zsuwa mi spodenki i głaszcze moje jądra i penisa .Czy to sen pomyślałem

ale to nie był sen o nie! Także ja nie byłem dłużny ,lewą ręką masowałem jego sutki a drugą zchodziłem coraz bliżej krocza. Gdy zaczołem ściągać jego bokserki mym oczom ukazały się

obrośnięte jądra i potwornie gruby kutas . Z jakieś 17cm ale gruby ten Ben jak cholera . W mojej głowie zabłysła tylko jedna myśl,, jak takiego potwora zmieścić w buzi?” Długo nie

musiałem nad tym myśleć bo jego grubaśny penis w tym samym momencie zjawił się w moich ustach. Był twardy i gruby a jego żyły tętniły mi w gardle. Powolutku razem ułożyliśmy się na

zielonej trawie. Namiętnie zaczęliśmy pieścić swoje ciała .Nasze ruchy stały się tak płynne i głębokie. Muskaliśmy i pochłanialiśmy swe penisy niczym słodkie zmrożone lody. Krew coraz

szybciej i szybciej pulsowała w naszych żyłach a serca pulsowały coraz szybciej i szybciej .Pot spływał po naszych nagich ciałach potokami .Uczucie ogromnej euforii i podniecenia

ogarniały już całą polane .Ciche jęki rozkoszy było już słychać prawie w całym lesie .W pewnym Momocie zaszumiało mi w głowie. Poczułem się jak bym frunął coraz wyżej i wyżej. Nasze

ciała prężyły się w ogromnej ekstazie. Prawie w tym samym momencie eksplodowaliśmy. Nasze ciała zalała gęsta bielusieńka jak śnieg sperma i ozdobiła nasze nagie spocone ciała. Jego

brzuch i klata zostały skąpane w bielusieńkim nektarze bogów. Nadal pieściliśmy się po całym ciele. Spojrzałem w jego błękitne oczy i uśmiechnąłem się. ,,To ci się udało opalanie”

lekkim dyszącym głosem powiedział do mnie. Wsunął powoli spodnie na siebie i założył czapkę na głowę. Popatrzyliśmy się tak jeszcze na siebie przez chwilę .Zapamiętując w głowie to

wydarzenie. Jak będziesz w okolicy to daj znać wypowiedziawszy te słowa powoli znikał w leśnej gęstwinie. Czy to był drwal a może leśny duch sam już nie wiem .Napewno wiem to że nigdy

nie zapomnę tego letniego upalnego popołudnia.
fahard
fahard
Nowy misio
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Administrator zablokował publiczny dostęp do forum.

Opowiadanie chcieliście to macie.Ocencie sami. 11 Lata, 7 Miesiące temu Ocena: 0
mam nadzieje że wam się spodoba.Pisałem je ładny kawałek czasu.Czekam na wasze posty dotyczącze mojego opowiadania.Czekam z utęsknieniem na wasze opinie .RUSSO 20
fahard
fahard
Nowy misio
graphgraph

Wielkie sory za literówki.Właśnie wrzucam poprawiony tekst.Dzięki za pomoc jaax74.Jesteś wielki
fahard
fahard
Nowy misio
graphgraph

Letni dzień.
Był to dzień jakich wiele w małych miejscowościach .Ciepły a wręcz upalny a do tego nudny dzień .Pomyślałem więc czemu nie popalać się w samotności .Jak

pomyślałem tak też zrobiłem .Poszedłem więc do lasu bo wiedziałem że na samym jego środku znajduje się polana.
Słońce prażyło okropnie więc od razu zdjąłem podkoszulkę i maszerowałem

w samych spodenkach .Po kilku minutach znalazłem owe odpowiednie miejsce .Była to ogromna zielona polana umiejscowiona w samym centrum lasu .Usadowiłem się wygodnie na zielonej trawie i

zacząłem rozmyślać jak by to było gdyby…
Nawet nie zdążyłem pomyśleć a tu nagle zaczął padać na mnie jakiś tajemniczy cień .Stanąłem szybko na równe nogi. W tej samej chwili

ujrzałem potężnego męszczyznę w obcisłych granatowych ogrodniczkach i szarej czapce bejsbolówce .Lekko się wystraszyłem ale i dogłębnie spojrzałem na niego. Piękne turkusowe oczy, czarne

jak węgiel włosy i ten jego owłosiony tors .Na oko koło 30 lat i ten jego ponętny brzuszek. ,,Hmmm „ pomyślałem .Jego uśmiech zniewolił mnie do reszty .Nie wiedziałem co

powiedzieć. ,,Co tu robisz w samy środku lasu i to na wpół goły?” zapytał .A ja na to że poopalać się przyszedłem .Patrzył na mnie tak ponętnie swoimi turkusowymi oczami aż mi się

ciepło zrobiło w spodenkach. Jego owłosiony tors błyszczał w popołudniowym słońcu .Popatrzył się dookoła jak by czegoś poszukiwał i w tej samej chwili zaczął przesuwać dłonią po moich

ramionach i klatce piersiowej .Nie zirytowałem się ,wręcz przeciwnie nakręciło mnie to i to bardzo. Zsunąłem jego szelki z jego umięśnionych ramion. I wtem ukazał się wspaniale

owłosiony tors i niewielki okrągły brzuszek. Jego ręka powoli zaczęła schodzić coraz niżej i niżej .Poczułem jak zsuwa mi spodenki i głaszcze moje jądra i penisa .Czy to sen pomyślałem

ale to nie był sen o nie! Także ja nie byłem dłużny ,lewą ręką masowałem jego sutki a drugą z chodziłem coraz bliżej krocza. Gdy zacząłem ściągać jego bokserki mym oczom ukazały się

obrośnięte jądra i potwornie gruby kutas . Z jakieś 17cm ale gruby ten Ben jak cholera . W mojej głowie zabłysła tylko jedna myśl,, jak takiego potwora zmieścić w buzi?” Długo nie

musiałem nad tym myśleć bo jego grubaśny penis w tym samym momencie zjawił się w moich ustach. Był twardy i gruby a jego żyły tętniły mi w gardle. Powolutku razem ułożyliśmy się na

zielonej trawie. Namiętnie zaczęliśmy pieścić swoje ciała .Nasze ruchy stały się tak płynne i głębokie. Muskaliśmy i pochłanialiśmy swe penisy niczym słodkie zmrożone lody. Krew coraz

szybciej i szybciej pulsowała w naszych żyłach a serca pulsowały coraz szybciej i szybciej .Pot spływał po naszych nagich ciałach potokami .Uczucie ogromnej euforii i podniecenia

ogarniały już całą polane .Ciche jęki rozkoszy było już słychać prawie w całym lesie .W pewnym Momocie zaszumiało mi w głowie. Poczułem się jak bym frunął coraz wyżej i wyżej. Nasze

ciała prężyły się w ogromnej ekstazie. Prawie w tym samym momencie eksplodowaliśmy. Nasze ciała zalała gęsta bielusieńka jak śnieg sperma i ozdobiła nasze nagie spocone ciała. Jego

brzuch i klata zostały skąpane w bielusieńkim nektarze bogów. Nadal pieściliśmy się po całym ciele. Spojrzałem w jego błękitne oczy i uśmiechnąłem się. ,,To ci się udało opalanie”

lekkim dyszącym głosem powiedział do mnie. Wsunął powoli spodnie na siebie i założył czapkę na głowę. Popatrzyliśmy się tak jeszcze na siebie przez chwilę .Zapamiętując w głowie to

wydarzenie. Jak będziesz w okolicy to daj znać wypowiedziawszy te słowa powoli znikał w leśnej gęstwinie. Czy to był drwal a może leśny duch sam już nie wiem .Na pewno wiem to że nigdy

nie zapomnę tego letniego upalnego popołudnia.
fahard
fahard
Nowy misio
graphgraph

hihihih fajne
miss12
miss12
Nowy misio
graphgraph

spoko ;D
bogus
bogus
Coś tam rośnie
graphgraph

Idź na góręStrona: 12345
Moderatorzy: zolnierz
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep