Polish (Poland)English (United Kingdom)

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

bears
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 123
TEMAT: bears
bears 11 Lata, 7 Miesiące temu Ocena: 0
Zakłopotany Jak wiadomo na świecie jest wiele krajów które mają kluby misiowe gdzie można spotkać brodaczy, wąsaczy i ich wielbicieli. W polsce niestety ich nie ma może trzeba byłoby

pomysleć o zorganizowaniu miedzynarodowego zlotu Bear ufff ale byłoby gorąco? Co wy na to
dennis8150
dennis8150
Nowy misio
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Administrator zablokował publiczny dostęp do forum.

bears 11 Lata, 7 Miesiące temu Ocena: 1
Wszytko ładnie, pięknie ale...

myślisz, że do tej pory nikt nie podejmował się tego trudu?

Niestety jak zawsze w PL plany spaliły na panewce. Jak przychodzi co do

czego to okazuje się, że nie ma dla kogo robić takich imprez Zdezorientowany
Rafalek090
Rafalek090
Coś tam rośnie
graphgraph

bears 11 Lata, 6 Miesiące temu Ocena: 3
Hmmm, "trzeba byłoby pomysleć o zorganizowaniu miedzynarodowego zlotu Bear" w związku z faktem , że nie ma u nas knajp i klubów miśkowych to zorganizujemy międzynarodowy zlot

... taaaaa.

Może Czesiu zaczniemy od drugiej strony i od tego, że na początku należało by pomyśleć o miejscu gdzie nawet nie formalnie spotykały by sie miśki? To nie musi być

knajpa stricte miskowa jak np Wild-Przychodnia (której niestety już nie ma). W sumie to się utarło, że jest to knajpa miśkowa ale oficjalnie żadnej flagi miśkowej zarówno w samej knajpie

jak i na stronie to nie widziałem. Jak rozmawiałem z właścicielami (może pamiętają - pozdrowienia dla nich) to trochę się obawiali żeby nie okrzyknąć knajpy typowo miśkowej bo w tedy

inne"nacje" przestały by uczęszczać i spadła by im klientela.

Mam trochę inną propozycję, sugestię, aby te miśki, które mieszkają np w stolicy zaczęły wychodzić po prostu z

domu i np przyszły w jakąś sobotę np do Lodi Dodi. Kameralny lokal , żeby napić się piwa. Miśki się obawiaja, że jak pójdą do sauny w Chorzowie to jest to jednoznaczne z sexem i są

speszeni i się krępują itd. To niech wyjdą np do Lodi Dodi a nuż się ktoś przysiądzie (czytaj "misiek"Mruga ew. sam zagada do innego miśka. A jak coś wyjdzie sensownego z rozmowy to się

przejadą do Galli-sauna (podałem przykład klubów w Warszawie, bo tu mieszkam i jest mi łatwiej operowac nazwami na tym "rynku" lokalnym).

Propozycje Czesia, niestety jak

napisał Rafalek090 "spalą na panewce" to więcej jak pewne!!!! Organizowanie takich zlotów to trochę wyższa szkoła jazdy! Pierwszą rzeczą jaką należy przełamać/walczyć to zachęcenie

miśków żeby zaczęły wychodzić!!!
Może powinniśmy lokalnie się spotykać np w Warszawie, w Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu tam są kluby gdzie np można się skrzyknąć np w soboty

ew w piątek , żeby spotkały się 2, 3 lub 4 miśki .

Serecznie zapraszam do dyskusji ! Bardzo bym chciał poznać Wasze opinie i Wasze zdanie na ten temat !

PS: prośba

jednocześnie czy moglibyście w swoich profilach dopisać skąd jesteście !

Jak mówi przysłowie nie o
jaax74
jaax74
Wąsaty Misio
graphgraph

Re: bears 11 Lata, 6 Miesiące temu Ocena: 0
Przewraca oczami
Witajcie cieszę się że jest jakaś odpowiedź na mój post. Macie racje, jest faktem że polskie miśki niestety siedzą w domach zamiast gdzieś wyjść i sie

pokazać, nie wierze że aby w Polsce nie było takich cudownych misiów jak np. w USA czy innych krajach. Bardzo podoba mi sie pomysł aby zacząć od spotkań w klubach. Chętnie bym pojechał

raz w miesiącu np. do Poznania, Krakowa, Warszawy lub innych miast. To byłoby interesujące gdyż można by było poznać miśki z różnych regionów Polski (a wierzę że jest ich bardzo dużo)

Pozdrawiam wszystkich miłośników bearsów czesio z Katowic
dennis8150
dennis8150
Nowy misio
graphgraph

Re: bears 11 Lata, 6 Miesiące temu Ocena: 0
jasne, masz racje, zbliża sie lato wiec naprawde pokażmy sie, ustalmy jedno miejsce, napewno bedzie fajnie
tomek ze śląska
tomsmisiek
tomsmisiek
Nowy misio
graphgraph

Re: bears 11 Lata, 6 Miesiące temu Ocena: 6
Jaax masz racje, trzeba najpierw ruszyc towarzystwo i zachecic je do wyjscia z 4 scian. Co do samych spotkan misiowych to wspolorganizowalem dwa (w 2005roku jesienia w Karpaczu, a

pozniej sylwestra w Spale). W kazdym ze spotkan uczestniczylo po okolo 15 osob. Zeby zgromadzic tyle osob trzeba bylo zebrac zaliczki za nocleg (nie ma letko). Efekt: o ile po Karpaczu

wyeliminowalo sie "element", to po Spale przeszla mi ochota na dalsza zabawe. Powod: 1. za drogo, 2. prosze natychmiast usunac moje zdjecie ze storny, 3. ktos mizial sie z moim

chlopem - toz to skandal...4. Nie pojade, bo to za daleko, etc.
Poki nie zmienimy naszego podejscia nic nie osiagniemy, musimy dzialac w jednej grupie i w jednej sprawie. Moze zamiast

podczas wakacji, zorganizujmy cos jesienia (nie w listopadzie, bo wtedy jest spotkanie w Kolnii - super sprawa tak na marginesie). Wynajmijmy juz jakis pensjonat, zebierzmy zaliczki za

nocleg wybierzmy sie razem, zeby spedzic milo czas niekoniecznie parzac sie po pokojach ... (zaliczka to znakomity wabik, jak ktos nie przyjedzie zaliczka przepada, zeby nie doplacac do

interesu)
a co do zgrania grupy - taka dygresja w strone admina - probowalem tu posiedziec na chacie ale utzymanie sie przez dluzszy czas graniczylo z cudem, kumpel mial to samo wiec

smiem twierdzic, ze to nie wina mojego lacza i jeszcze jedno niedyskretne pytanie czy nie mozna byc dolaczac fotek(oczywiscie z twarza a nie kutasem) do profilu?
BarT
bartbear
bartbear
Spammer
graphgraph

Idź na góręStrona: 123
Moderatorzy: zolnierz
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep