Polish (Poland)English (United Kingdom)

Miśkowy Sklep

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

Późno ale jednak!
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 12
TEMAT: Późno ale jednak!
Późno ale jednak! 11 Lata, 3 Miesiące temu Ocena: 0
Piszę bo już od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem napisania kilku słów!

Gdy co jakiś czas wpadam na BigBear'a robi mi się troszkę smutno! Dlaczzego? Bo gdy widzę

jak misiaki za oceanem zbierają się ładnie w społeczności, nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy także dają sobie jakoś radę, a u nas posucha!

Myślałem też że będzie możliwe kiedyś

to, że dobrniemy w Polsce do takiego momentu że bez żadnego gderania uda się zrobić pewną zbitą grupkę! Czego i sobie i WAM życzę!

Marzy mi się takie miejcse chociażby w

warszawie, w którym grypy misiaków i misiolubów mogłyby się spotykać, miejsce w którym każdy wiedziałby, że jesli tego dnia czuje się trochę opuszczony, troszkę samotny to może wpaść do

"legowiska" i z pewnością powyżej 50% znaleźć mięciutkie ramiona misia który pocieszy i który zadba o nasze wspólne seksualne potrzeby!
Albo grupa zaufanych przyjaciół na których

można polegać nie tylko prywatnie ale też na współnych wypadach gdzie,każdy mógłby popróbować różnych kombinacji!
Ja JESTEM ZA!!! A wy?????
dodo11
dodo11
Nowy misio
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Administrator zablokował publiczny dostęp do forum.

Późno ale jednak! 11 Lata, 2 Miesiące temu Ocena: 0
No ja też bym takie miejsce od czasu do czasu odwiedził. Miejsce gdzie można pójść po prostu i wiedzieć, że można pogadać z kimś kto wie jak to jest. Gdzieś gdzie można się

rozluźnić i nie patrzeć czy przypadkiem tamta parka ze stolika nie patrzy na nas krzywo tylko dlatego, że odstajemy od ogólnie przyjętej normy. Gdzieś gdzie ktoś bez skrępowania mógłby

wyrazić swoje uczucia do swojego 'misiaka/chaserka/chubbika' wywołując tym wśród innych może jedynie zazdrość a nie zgorszenie i oburzenie. Taki azyl dla
Niestety jeszcze w

Poznaniu nie znalazłem takiego miejsca.
Dawiduś87
Dawiduś87
Nowy misio
graphgraph

OObrażonyóźno ale jednak! 9 Lata, 5 Miesiące temu  
Chyba, ktoś marzy o Utopi ^^
Nie lubię narzekania ale jestem w stanie je przeżyć,
bo to tylko jedna z narodowych wad ( co za generalizacja narodu). Inną wadą, której kiedyś nie mieliśmy, w tak dużym stopniu, jest nietolerancja ;0 i to jest złe.(oczywista oczywistość). Dobra ale nie o to chodzi, tylko o to, że wydaje mi się iż ktoś jeszcze nie postanowił zarobić na niedźwiadkach i misilubach(zna ktoś leprze określenie od tego lub cheserka?).Wydaje mi się, że stworzenie takiego miejsca byłoby realne gdyby ktoś chciał na tym zarobić a to jest uzależnione od tego ile osób by z tego skorzystało. A ile by skorzystało? Tego nikt nie wie,bo kto sprawdził ile jest klientów, którzy by skorzystali? Zresztą zbyt wielu "oficjalnych klientów" nie ma bo część ukrywa się przed nieświadomym społeczeństwem, które nie wie jaką krzywdę wyrządza samemu sobie atakując, nie jednokrotnie, nie świadomie grupę skrytą.
Osobiście uważam ,że ktoś kiedyś na tym dobrze zarobi tylko musi wiedzieć gdzie ile i ilu ;0
Chyba, że klientela jest zbyt mała... a jaka jest?
(jeśli zbyt dużo narzekam to cóż... robię to automatycznie)
HiddenK
Nienazwany użytkownik

OObrażonyóźno ale jednak! 9 Lata, 5 Miesiące temu Ocena: 6
Prawda jest taka, ze najpierw kazdy narzeka, ze nic sie nie dzieje, ale jak probuje sie cos zorganizowac to nagle te wszystkie dotychczas chetne osoby nie maja czau, musza gdzies jechac, ktos przyjezdza do nich, nie przyjezdzaja, bo nikogo nie znaja, nie przyjezdzaja, bo moze byc ktos kogo znaja, itd. Z reguly jest tak, ze im blizej spotkania tym mniej chetnych ... no tak tym razem ja narzekam, ale po kilku probach po prostu lapy opadaja
bartbear
bartbear
Spammer
graphgraph

OObrażonyóźno ale jednak! 9 Lata, 5 Miesiące temu  
Może nie jestem trochę w temacie co do spotkań misiowych, zwłaszcza tych większych, ale może by tak zacząć od mniejszych spotkań. Mam tu na myśli chętne osoby, które nie widziałyby przszkód w spotkaniu się i poznaniu. I nie myśle tu o miejscach specjalnie do tego przeznaczonych - kluby itp. Jak wspomniałem wcześniej, na początek można się spotkać w mniejszej grupce w jakimś fajnym miejscu, np. nad jeziorem. Taki biwak miśkowy, czy też piknik, jak kto woli, pod namiotami, chyba że ktoś wygodny to jakaś chatka Spotkać się w takich okolicznościach w jakiejś małej grupce. Zapoznać się i wtedy można by zacząć działać z jakimiś większymi imprezami, nawet i podobnych do tych: "Piknik z Misiem"

Jak wspomniałem wcześniej, nie jestem trochę w temacie co do takich spotkań, więc nie wiem jakie wcześniej były podejmowane próby w tej sprawie i z jakim skutkiem, ale podaję taką sugestię rozpatrzenia.
Patrick
Nienazwany użytkownik

OObrażonyóźno ale jednak! 9 Lata, 5 Miesiące temu Ocena: 6
Zerknij sobie na moja strone: www.bears.pl tam jest dzial Relacje ze spotkan(widoczny po zalogowaniu sie, po prawej stronie u dolu).

Teraz robie kolejne bedzie 10 osob.
bartbear
bartbear
Spammer
graphgraph

Idź na góręStrona: 12
Moderatorzy: zolnierz
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep