Polish (Poland)English (United Kingdom)

Witaj, Gość
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj.    Zapomniałeś hasła?

Steam Complex Englang
(1 przegląda) (1) Gość
Idź na dółStrona: 1
TEMAT: Steam Complex Englang
Steam Complex Englang 10 Lata, 10 Miesiące temu Ocena: 0
Witam was serdecznie. Doslownie wczoraj zwiedzilem jedna z nowo otwartych saun w moim angielskim miasteczku Leeds. Byl Bear Day wiec mysle ze was zainteresuje relacja.

Troche sie tu zaczalem wdrazac w srodowisko misiowe I poznalem milego anglika ktory tez zaproponowal zebym sie wybral wlasnie do nowo otwartej sauny (www.steamcomplex.com).

Wczesniej nigdy do takich miejsc mnie specjalnie nie ciaglo ale pomyslalem ok sprobuje. Po pierwsze byla rewelacyjna atmosfera wedrujacyh dziesiatki miskow w samych reczniczkach Do

dyspozycji byly dwie sauny parowa I sucha oraz jacuzi. A do tego na pietrze niewielka sala kinowa oraz kilka ciemnych pokoikow, bog wie po co Oczywiscie kilkanascie dostepnych

zamykanych pokoikow I... ciekawostka labirynt. wchodzisz. gubisz sie I czekasz az ktos tez sie zgubi w ciemnym korytarzy (nie skorzystalem ) Troche panowaly dziwne reguly gdyz

zasadniczo nikt nic nie mowil tylko zagladal Ci w oczy. Jak zlapales dluzszy kontakt wzrokowy to bylo jasne ze czegos chcesz. Uwierzcie mi ze kilka razy musialem sie mocno powstrzymywac

od smiechu gdy np 3 panow w jacuzi staralo sie przeszyc mnie wzrokiem. Zeby nie bylo ze taki ze mnie good boy to w pewnym momencie trafil sie urodziwy kandydat. Fajnie umiesniony ciemnej

karnacj. Dlugo cieszylismy sie swoim cialem. Co mi sie spodobalo to ze porozmawialismy sobie dosc dlugo. Dzisiaj wybieramy sie do kina.

Generalnie miskownia byla rewelacyjna.

Chcialem sie z wami podzielic tymi wrazeniami bo wiem ze w naszym pieknym kraju tez sa sauny I misiowe dni wiec nieraz warto wyrwac sie na jeden dzien z codziennosci I moze wyrwac

jakiegos niedzwiedzia na dobry seks a moze na dluzsza znajomosc A jak nie to zapraszam nawet do Leeds w pierwsze soboty miesiaca

Trzymajcie sie cieplo!
James170
James170
Nowy misio
graphgraph
Nie jest dostępny Kliknij aby zobaczyć profil użytkownika
Administrator zablokował publiczny dostęp do forum.

Re: Steam Complex Englang 10 Lata, 10 Miesiące temu Ocena: 6
W Kolonii, podczas spotkania miskowego jest zarezerwowana tylko dla miskow sauna Badenhaus ... zanim sie wejdzie ... no coz trzeba odstac swoje w dlugim ogonku ... ale jak juz sie

wejdzie do srodka to dech zapiera .... i to nie tak jak w polsce zapach chloru tylko ogrom przybytku ... na wejsciu spory barek, a tuz za nim schody prowadzace do:
labiryntu z bardzo

interesujacym wyposazeniem, pozniej jest ogromne jacuzzi, nastepnie sauna parowa i schody. Na pieterku prysznice, sauna sucha na minimum 30 - 40 dorodnych miskow i basen odkryty. Na

gorze kabinki z filmami i pokoiki w ktorych mozna zrobic to i owo z poznanym misiem. Dla milosnikow przypalonej skorki bylo rowniez dostepne solarium.
A miskow tam byly setki jesli

nie tysiace .
Co do polskich spotkan misiowych w saunie to slyszalem tylko, ze problem z dostepnoscia towaru zazwyczaj wystepuje...
Bart
bartbear
bartbear
Spammer
graphgraph

Re: Steam Complex Englang 10 Lata, 10 Miesiące temu Ocena: 0
Jesli w momencie nie ma "Bärenwoche" w Kolonii to i tak zawsze mozna isc do sauny Faun. Tam zawsze sa misie. Ostatnio zostala wyremontowana. Sa dwie suche sauny jedna typowa

goraca i druga troche chlodniejsza "wellness"-sauna, jedna parowa troche przymroczna z paroma zaulkami do "zabawy" . Jest tez solarium no i oczywiscie w piwnicy "romantyczna

atmosfera" ktora tworza kabiny i pokoje z filmami "edukacyjnymi" . Przy barze jest pare wygonych kanap i obsluga tez jest zawsze mila (mialem juz problemy z szafka albo recznika

zapomnialem i nigdy nie musialem doplacac ). Ogolnie troche gorsza niz Badehaus ale za to zawsze mozna miski spotkac. Ja jestem chaserkiem wiec nie myslcie ze tam chodza tylko miski,

ktore szukaja miskow. Dla karzdego cos sie znajdzie.
Pozdrawiam Seeebek
seeebek
seeebek
Nowy misio
graphgraph

Re: Steam Complex Englang 10 Lata, 10 Miesiące temu Ocena: 6
Zgadzam sie z przedmowca ... Faun jest sauna przeznaczona dla miskow. W czasie imprez miskowy wykorzystywany jest Badenhaus, bo jest wiekszy (znaczy sie jest ogromny). W Faunie

bylem dwa lata temu, ale bardzo przyjemny lokal ... no moze poza woda skraplajaca sie z klimy i kapiaca na kark w pokoiku na dole
Za to stanowczo odradzam Volcano ...
bartbear
bartbear
Spammer
graphgraph

Idź na góręStrona: 1
Moderatorzy: zolnierz
Wsparcie dla serwisu

Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep