Polish (Poland)English (United Kingdom)

Shoutbox Archive
Display # 
Time Name Message
Tuesday, 30 October 2018 16:14 stefczynski nawet własny? bo u mnie tak się dzieje
Tuesday, 30 October 2018 16:14 stefczynski czy wam też nie wyświetlają się profile?
Tuesday, 30 October 2018 16:14 stefczynski czy wam też nie wyświetlają się profile?
Tuesday, 26 June 2018 12:01 kumpello Pozdro misiaczki z Bytowa.
Sunday, 06 May 2018 05:46 telperion przez cały tydzień tylko ja tu piszę, strona padła
Friday, 27 April 2018 08:05 telperion a kogo Bolek szukasz ?
Friday, 27 April 2018 08:05 telperion Ja jeszcze jestem ale chyba słabo
Thursday, 26 April 2018 09:48 Bolek czy ta stronka jeszcze zyje???
Wednesday, 25 April 2018 08:56 telperion Albo czy jest jakieś inne miejsce gdzie można poznać miśka ?
Wednesday, 25 April 2018 08:56 telperion Witam jest jakiś misiolub z małopolski lub świętokrzyskiego.
Sunday, 17 September 2017 07:08 kalozyw oj to bardzo szkoda, bo własnie szukam bardzo dużego misia
Thursday, 13 July 2017 22:16 brzuchal chyba strona juz powoli dogorywa
Wednesday, 21 June 2017 22:10 Grrr! strona padła?
Friday, 19 May 2017 01:30 mis19wawa szukam grubaska z Wawy kreca mnie ogromne dojrzale miski ja 188/110/17
Tuesday, 09 May 2017 10:29 ktośtam a miałem nadzieję, że stracę dziewictwo i może dam dupy Wink no a już napewno na jakieś lizanko liczyłem..
Tuesday, 09 May 2017 10:26 ktośtam jest jakaś inna miśkowa stronka? tu nic nie działa..
Tuesday, 09 May 2017 10:25 ktośtam jest jakaś insza miśkowa stronka ? tu nic nie działa
Wednesday, 22 February 2017 06:46 kumpello Bytow ....
Thursday, 09 February 2017 14:10 LRLZP Siemka capicorn1995
Sunday, 29 January 2017 21:18 Maciej25 szukam starszego misiek lub grubasek wieku 50-70 lat ja polanica zdroj
<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>
Page 1 of 3
Komentarze zdjęć:
Miśkowy Sklep